CROSSFIT LUBLINO NAS

Poznaj wyjątkowe miejsce, w którym zatroszczymy się o Twoją kondycję, sprawność i zdrowie.

Jesteśmy pierwszym klubem CrossFit w Lublinie. Wprowadziliśmy tę formę treningu już w 2012 roku jako coś absolutnie przełomowego – rewolucję w treningu i dziś jesteśmy ekspertami.

Zapewniamy fachową opiekę wykształconych, doświadczonych, charyzmatycznych i zaangażowanych trenerów – legitymują się prestiżowymi międzynarodowymi uprawnieniami CrossFit Level 1, CrossFit Level 2 oraz certyfikatami uzyskanymi podczas specjalistycznych kursów i szkoleń. Warto nam zaufać.

Jesteśmy pogodną, życzliwą, stale powiększającą się i otwartą na nowych ludzi ekipą. Trenujemy dla zdrowia i sprawności. Promujemy sport jako formę wyrażania siebie, okazję do czerpania radości z życia, sposób na relaks, ujście emocji oraz jedną z dróg osobistego rozwoju.

Zapraszamy do CrossFit Lublin. Sport i trenowanie to najlepszy sposób na to, by zadbać o zdrowie, poznać siebie i poczuć swoją wartość. Efektem ćwiczeń jest sprawność, dobre samopoczucie, lepszy wygląd i mnóstwo energii każdego dnia.

CROSSFIT LUBLIN HISTORIA

Ariel Sawczuk:
„W 2008 otworzyliśmy wspólnie z moją dziewczyną, Martą Osipiuk szkołę snowboardu, INARI SNOWBOARDS i bardzo wkręciliśmy się w ten sport.
Szukaliśmy treningu, który pomoże nam się fizycznie przygotować do zimy i tak poznaliśmy CrossFit. Opowiedział nam o nim nasz przyjaciel ze snowboardu, Bartek Macek – dziś właściciel najstarszego warszawskiego boxa, CrossFit Mokotów.

W wakacje 2012 skrzyknęliśmy grupę znajomych i zaczęliśmy się regularnie spotykać, żeby razem ćwiczyć. Trenowaliśmy na stadionie lekkoatletycznym „Start” i wynajmowanej na godziny sali.

W międzyczasie pojechaliśmy na pierwszy w Polsce crossfitowy obóz. Odbywał się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich i spotkaliśmy tam wszystkich, którzy chwilę później otwierali pierwsze crossfitowe kluby w naszym kraju: trenerów, zawodników, pasjonatów.

W 2013 wystartowaliśmy oficjalnie, jako CrossFit Lublin.

CrossFit jest zastrzeżonym znakiem towarowym i klub może go używać tylko po spełnieniu określonych warunków. Najważniejszy z nich to wykształcenie i kompetencje trenerów – muszą wziąć udział w oficjalnych kursach i dużo się uczyć, ponieważ zakres materiału jest duży, a egzaminy wymagające.
To gwarantuje jakość, a dla nas jakość zawsze była najważniejsza.

Dzięki jakości staliśmy się klubem powszechnie znanym, dobrze kojarzonym i popularnym.

CROSSFIT LUBLIN MISJA

Naszą misją jest wspieranie lokalnej społeczności w dbaniu o zdrowie oraz zyskiwaniu lepszej jakości życia poprzez regularną aktywność fizyczną.

CrossFit Lublin jest miejscem, w którym kompleksowo zatroszczysz się o swoją sprawność.

Nasz klub jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą się sportowo rozwijać – zarówno jeśli Twoją ambicją są starty w największych zawodach, jak i gdy celem aktywności jest zrzucenie kilogramów, nabranie krzepy lub sprawienie sobie przyjemności i poprawa samopoczucia przez regularny, umiarkowany ruch.

W CrossFit Lublin dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Pomagamy w robieniu postępów w zakresie: treningu funkcjonalnego, gimnastyki, dwuboju olimpijskiego, trójboju, treningu siłowego, treningu wytrzymałościowego, sportów indywidualnych i zespołowych.

Pomagamy w przygotowaniu się do egzaminów sprawnościowych do Służbach Mundurowych.

W ofercie mamy również zajęcia dla Seniorów, zajęcia dla młodzieży oraz dla dzieci.

Cieszymy się z rosnącej świadomości na temat dobroczynnego wpływu aktywności fizycznej na zdrowie.
Trafnie opisują to słowa słynnego propagatora ruchu, nadwornego lekarza polskich królów, Wojciecha Oczki:

„Ruch może zastąpić prawie każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu.”

Zachęcamy, aby przekonać się o tym osobiście.

CROSSFIT LUBLIN BOX

Na afiliowany klub i salę do treningu CrossFit mówi się box. Jesteśmy jedynem boxem CrossFit w Lublinie.

Nasz box to klimatycznie zaprojektowana, przestronna i wysoka sala, z dużymi oknami. Wyposażyliśmy ją w profesjonalny sprzęt. Zbudowaliśmy prysznice, szatnie i antresolę – dzięki niej mamy miejsce, by wypić kawę, odpocząć po treningu, pogadać ze znajomymi lub poczytać sportowe książki.

Cała podłoga w CrossFit Lublin wyłożona jest gumowymi matami o grubości 2 cm, na które można rzucać sztangi bez obawy o ich zniszczenie.

Dysponujemy parkingiem przed wejściem do klubu oraz dodatkowymi miejscami parkingowymi na terenie posesji.

Bezpośrednio przy wejściu na salę znajduje się recepcja, na której możesz uzyskać dodatkowe informacje na temat działalności CrossFit Lublin oraz samego treningu.

Ćwiczący u nas mają do dyspozycji:

– Sztangi Olimpijskie o różnej wadze, wraz z dedykowanym im gumowym obciążeniem

– Konstrukcję Rig, wraz z drążkami do podciągania, stanowiskami do przysiadów, poręczami do dipów, uchwytami do battle rope

– trenażery Ergowiosła

– trenażer Ski Erg

– rowery Assault Bike

– osiem Lin do wspinaczki

– kilkanaście kompletów Kół Olimpijskich, w tym sekcję „Małpi Gaj”

– Piłki lekarskie

– odważniki Kettlebell

– Gumy i inne Akcesoria służące do pracy nad mobilnością oraz wykorzystywane w treningu specjalistycznym

– plyo Boxy

– sanki Sled, wraz z pasem sztucznej trawy

– Opony, Młoty i… dużo więcej 🙂

CROSSFIT LUBLIN TRENERZY

Crossfit Lublin

Ariel Sawczuk

Założyciel CrossFit Lublin, Head Coach, Trener CrossFit Level 2.

Uczestnik szkoleń poświęconych nauce i doskonaleniu jakości ruchu, pracy z ciężarami i odważnikami kettlebell, mobility, programowania treningu, jogi (nauczyciele: Carrie Overko, Henryk Liśkiewicz), movement by Ido Portal (nauczyciele: Odelia Goldschmidt, Jonathan Fletcher), pracy z zawodnikami, postępowania w przypadku urazów i dysfunkcji ruchowych oraz unikania kontuzji.

Instruktor Sportu o specjalizacji snowboard, brązowy medalista Mistrzostw Polski Instruktorów w 2011, właściciel szkoły Inari Snowboards, organizator snowboardowych obozów, szkoleń oraz festiwalu filmów snowboardowych Winter Is My Love. Dziennikarz, animator sportu i kultury.

Crossfit Lublin

Leszek Bojarski

CEO CrossFit Lublin, Head Coach, Trener CrossFit Level 2.

Żołnierz zawodowy – weteran, związany ze sportem od dziecka. Jego pasje sportowe zataczają szeroki krąg, począwszy od piłki nożnej, siatkówki, poprzez koszykówkę, tenis ziemny, tenis stołowy, badminton, bieganie (przebiegnięte dwa maratony), biegi OCR, narty.
Przygodę trenerską rozpoczął w Holandii, w CrossFit Posterus, gdzie prowadził treningi z powerliftinigu, weigliftingu, zajecia CrossFit Kids oraz regularne klasy.

Lista szkoleń/warsztatów oraz certyfikatów które posiada jest imponująca:  Weightlifting Level 2 Certificate, Kettlebell Certificate, Kids Trainer, Adaptive Training Certificate, Aerobic Capacity Certificate, Anatomy Certificate, Gymnastics Certificate, Judges Course 2019 English Certificate, Lesson Planning Certificate, Masters-TwoDay Certificate, Conjugate Methods Certificate, Running Certificate, Running Workshop Certificate, Scaling Certificate, Spot The Flaw Certificate, Weightlifting Certificate, Conjugate Gymnastics Seminar, StrongFit seminar, Power Monkey Gymnastic/Weighlifting Combo Clinic, Junior Coach Level 1&2 Weiglifting – Dutch Weighlifting Assocciation, Physical Coaching Academy – Modified Strongman Training, DAO Lifting – Weighlifting seminar, Workshop – The Secret of Weighlifting by Aleksy Torokhtiy, LEVELUP – Trening Siłowy-Programowanie ćwiczeń i technika ćwiczeń, Kurs Instruktora Kettelbell– Polskie Stowarzyszenie Kettelbell i Fitness.

Crossfit Lublin

Marlena Polakowska

Utytułowana zawodniczka Dwuboju Olimpijskiego, wielokrotna Rekordzistka Polski, reprezentantka Polski na międzynarodowych zawodach: Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata., członkini kadry narodowej.

Mistrzyni Polski w dwuboju olimpijskim seniorek w kategorii do 49 kg z 2020 roku.
Rekordzistka Polski w dwuboju olimpijskim, podrzucie oraz rwaniu.
Najlepsza zawodniczka Mistrzostw Polski 2020 wszystkich kategorii – według klasyfikacji Sinclair’a.

Doświadczona trenerka z licencją Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów.

W CrossFit Lublin prowadzi zajęcia Weightlifting, podczas których uczy od podstaw prawidłowej techniki zarzutu, podrzutu oraz rwania.

Crossfit Lublin

Viktoria Litvinchuk

Trener CrossFit Level 1.

Moją Pasją i Miłością jest zdrowie i sprawność. W pracy, jako Trenerka angażuję się  w poprawę zdrowia, sprawności ruchowej  oraz wyników sportowych naszych podopiecznych.  Doskonale rozumiem cele, ambicje i potrzeby sportowe osób rozpoczynających przygodę z CrossFitem.

Lubię pracować z ludźmi. Podczas treningów chętnie dzielę się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Celem, prowadzonych przeze mnie zajęć, jest zwiększanie możliwości ciała ćwiczących. Skupiam się na poprawieniu kontroli motorycznej, a także nad moblilnością i elastycznością stawów oraz mięśni.

Cenię aktywny styl życia. Poza crossfitem moją pasją jest snowboard, góry i jazda konna. Interesuje się również fotografią, zdrowym żywieniem i dietetyką.

skontaktuj się z nami

CrossFit Lublin
501 593 993 / 501 060 241
zadzwoń
CrossFit Lublin
info@crossfit.lublin.pl
napisz do nas
CrossFit Lublin
crossfit.lublin
śledź nas
CrossFit Lublin
crossfitlublin
śledź nas